top of page

HAKKIMIZDA

Steteskop, Muayene odası, Görüşme

BİZ KİMİZ?

​2021 yılında faaliyete geçmiş olan Health to Turkey, yurtdışından gelen müşterilere en uygun fiyata koruyucu tedavi ve sağlık geliştirici hizmetleri sunmayı amaçlayan bir kuruluştur. Sağlığın giderek daha fazla önem kazandığı günümüzde vizyonumuz müşterilerimize tedavi süreçleri boyunca kendilerini en iyi hissedecekleri turistik yerlere ziyaretler düzenleyerek yaptıkları geziyi maksimum deneyim zevki ile gerçekleştirmelerini sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Nitelikli ve kaliteli hizmet: Müşterilerimize en iyi tedaviyi sağlamak için Türkiye’nin en kaliteli doktorları ile beraber çalışırken konforlarının tam olarak karşılanması için en mükemmel otelleri seçmekteyiz. Alacağınız hizmet boyunca tek bir şikâyetiniz olmaması için çalışmaktayız.

 

İnsan odaklılık: Verdiğimiz hizmetleri müşterinin kendine en uygun planı çıkararak yönlendirilmesi olduğunu düşünmekteyiz. Bu yüzden süreç boyunca tüm hizmetler müşterilerimiz tarafından bize yönlendirilmektedir bu sayede alacakları deneyim zevki de artmış olacaktır.

 

Şeffaflık ve güvenilirlik: Tüm işlemler hukuki anlamda korunmakta olup gerçekleştirilen tüm işlemlerin bilgi dahilinde tutulması bizim için esastır. Müşterilerimiz ile tüm sürecin nasıl işleyeceğini an ve an iletmekle beraber 7/24 ulaşabilecekleri hizmet hattı sunarak kafalarında bir tek soru işareti bile kalmamasını amaçlamaktayız.

Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Almak istediğiniz hizmet ve paketi belirledikten sonra bize ulaşabilir, kafanızdaki soruları sorabilir ve fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Kabul etme durumunuzda %30 avans ödeme ile rezervasyonunuzu resmileştirebilirsiniz. Seyahatinizin bitmesinden hemen sonra da kalan %70 ödemeyi gerçekleştirerek seyahatinizi sonlandırabilirsiniz.

bottom of page