top of page

DENTAL

Dişler insanın gündelik hayatını etkileyen en önemli yapılardan biridir. Şekil ve görünüşü estetik görüntüyü, sağlıksız koşulları insanın gündelik yaşam kalitesini fazlasıyla düşüren bir etmendir.  Buna karşılık olarak diş tedavileri ülkemizde alanında dünya çapında uzmanlık kazanmış hekimler ve en son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bazı tedavi ve estetik çeşitleri bunlardır;

DİŞ PROTEZİ

Kaybettiğiniz dişlerin veya tedavi süreci tamamlanana kadar mahrum kalacağınız dişlerinizin yerine kullanacağınız apareylerdir.

İMPLANT TEDAVİSİ

Kaybedilen veya kullanılamaz hale gelen dişlerin yerine, diğer dişler ile oynama yapılmadan çeneye sabitlenen malzemeleri gereğince son derece sağlıklı ve sağlam olan yapay diş kökleridir.

DİŞ BEYAZLATMA

Besinlerin, sigaranın ve yıpranmanın etkisi ile beyaz rengini kaybeden dişlerin rengini son derece basit ve kısa süren tedaviler ile beyazlatma işlemidir.

AĞIZ-DİŞ-ÇENE CERRAHİSİ

Her türlü yaşanılan problem için ağız ve diş sağlığı için cerrahi müdahale desteği sunulmaktadır.

KANAL TEDAVİSİ

Dişlerdeki çürüğün derinlere inmesi durumlarında doğrudan diş kanalından köke ulaşarak bozulan yumuşak doku (pulpa) ve sinirler çıkarılarak yeri doldurulur. Böylece diş çürükten temizlenmiş olur.

Diş Beyazlatma.jpg
İmplant.jpg

DİŞ TELİ

Dişlerde oluşan şekilsizlik, sıra bozulması gibi durumlarda diş teli kullanılarak diş ve diş etinin sıralı uyumu tekrardan sağlanır.

BONDING

Dişlerde aralık oluşma, kırılma durumlarında arasının veya kırık kısmı doldurmak amaçlı kompozit malzeme kullanılarak yapılan düzeltme işlemidir.

HOLLYWOOD SMILE

Hollywood gülüş tasarımıyla, kişinin mevcut diş yapısının porselen kaplama ile düzeltilmesi, diş eti estetiği uygulamalarıyla diş eti ve diş arasındaki uyumsuzluğun giderilmesi bunun sonucunda da sağlıklı ve beyaz bir gülümseme hedeflenir. Hastalar kendi gülüşünü kendisi dizayn edebilmektedir.

bottom of page